אודותינו

window  יבואנים למוצרים שונים לבית, ישירות מהמפעל ללקוח ללא פערי תיווך, עסק משפחתי מ-1989, חברה בת של אל-חום הקיימת משנת 1994, המוטו שלנו שרות טוב אמינות, יושר, עמידה בזמנים, ושרות בעתיד אם צריך, ברשותנו מעל 7,450 לקוחות קיימים במאגר.

בעל החברה והעובדים עברו הדרכה במפעל היצרני באירופה, בעל החברה איש טכני במגוון תחומים עם ידע עצום ובעל ניסיון רב עם השנים בעל תעודות בניהול פרויקטים של משרד העבודה, ותעודות נוספות רבות, בחברה קיימת מחלקת שרות ומכירות.

Magic window הנציגה הבלעדית בארץ של החברה הבינלאומית הגדולה המובילה באירופה IBAR BALKON.

בין מוצרינו:

חלונות מתקפלים פנורמיים נאספים או וילון זכוכית עשוי מזכוכית מחוסמת לסגירת חללים כגון: מרפסות, פרגולות, עם אפשרות להצללה נגד שמש פטנט בלעדי לווילון תואם לזכוכית.

Magic window הנציגה הבלעדית בארץ של החברה הבינלאומית הגדולה המובילה באירופה IARCAMBALKON.

חלון פנורמי מתקפל ("נאסף") הוא מוצר חדש שמקבל לאחרונה תשומת לב עצומה. חלון מהסוג הזה הוא קודם כל בטיחותי בבתים עם ילדים וניתן לקיפול ולפתיחה בקלות. כל אחת מכנפי הזכוכית מחוזקת באמצעות ארבעה גלגלים עם לגרים סגורים. החלון עשוי מאלומיניום צבוע בתנור כולל זכוכיות מחוסמות בגוונים שונים, בעובי 10-8 מ"מ, בהתאם לצורך. לחלון הפנורמי הנאסף ציפוי אוקולין לאלומיניום, אשר יחד עם אטם ה-P.V.C השקוף מסייע ליצירת אטימות כמעט מוחלטת. גם חלון זה מתאים לתנאי מזג אוויר קשים, וניתן לבחירה עם זכוכית בידודית. הוא אידיאלי עבור בנייני מגורים גבוהים, בתי קרקע ,פרגולות עץ אלומיניום קיימות , מסעדות ובתי קפה.

בנוסף, ניתן לשלב וילון גלילה איכותי אשר חבוי בתוך פרופיל האלומיניום של הזכוכית פטנט בלעדי וילונות מגיעים בגוונים שונים. אלומיניום בגוונים שונים, אלומיניום דמוי עץ, זכוכיות בגוונים שונים.

Magic window נבחרה כנציגה הבלעדית בישראל בשל מקצועיות ואמינותה.

הנציגה בישראל לפרגולות חשמליות מתקפלות ישירות מהספק מאירופה ללקוח מכל הסוגים:

פרגולה אלומיניום PVC חשמלית:

פרגולת PVC חשמלית היא במידה רבה המילה האחרונה בתחום הפרגולות. עלות זולה פרגולות מהדגם הזה מתאימות לבנייני מגורים, לבתי קרקע, למסעדות, לבתי קפה ולמבנים אחרים. מבנה הפרגולה עשוי מאלומיניום צבוע בתנור, הפרגולה כוללת P.V.C תלת שכבתי ורשת פחם איכותית עם הגנה מעכב בעירה תקן UV  אירופאי , כאשר הלקוח יכול לבחור בין דוגמאות או גוונים שונים. התפעול החשמלי של הפרגולה, הנעשה באמצעות מנוע Somfy עם שלט, מאפשר התאמה לתנאי מזג האוויר השונים. יתרון מרכזי הוא שהפרגולה עמידה גם במזג אוויר קשה וכוללת מרזב מובנה לאיסוף מי הגשמים. עוד תוכלו למצוא בה תאורת LED מובנת כל יח' 9V. קיים פרגולה תלויה ללא עמודים, פרגולה לחניה ,פרגולה לבריכה,

פרגולה רפרפות אלומיניום חשמלי:

מוצר חדיש נוסף הוא פרגולת אלומיניום רפרפות, המגיעה בשני דגמים: רפרפות נאספות או מתקפלות. מבנה הפרגולה עשוי אלומיניום צבוע בתנור,  לפרגולה מרזב היקפי או קדמי (בהתאם לדגם) במגוון צבעים, אפשרות להוספת תאורת לד בסגנונות שונים (צבעוני, אור יום ועוד) וגם אופציה להזמין פוליאטלן מוקצף להוספת בידוד נגד חום או קור. פרגולה אלומיניום רפרפות מתאימה אף היא לבנייני מגורים, לבתי קרקע, לבתי קפה ולמסעדות, כאשר היא פונה במידה לא מבוטלת לאנשים בעלי טעם יוקרתי ואיכותי.

חלון גיליוטינה מעקה חשמלי:

חלון גיליוטינה הוא אחד הדגמים החמים כיום בעולם החלונות. חלון מהסוג הזה נפתח או נסגר מעלה או מטה, באמצעות מנוע חשמלי Somfy המתופעל על ידי שלט. הוא עשוי מאלומיניום צבוע בתנור כולל זכוכיות מחוסמות בעובי 10-8 מ"מ על פי הצורך. חלון גיליוטינה מציע אטימות מלאה, וניתן להזמין אותו עם זכוכית בידודית. הוא אידיאלי לכל תנאי מזג האוויר ומתאים בעיקר לדירות גן, לדירות פנטהאוז, למסעדות ולבתי קפה.

וילון חשמלי זיפ חשמלי:

וילון זיפ חשמלי הוא מוצר הצללה פונקציונלי, אופנתי ונוח לשימוש. הווילון, תוצרת צרפת, מכיל מנוע חשמלי Somfy ועשוי מאלומיניום צבוע בתנור ומבד תוצרת Ferrari. וילון זיפ חשמלי מספק הצללה טובה, יחד עם עמידות גבוהה בכל תנאי האקלים: הן רוחות חזקות של עד 120 קמ"ש בחורף, והן שמש בעלת קרינת UV חזקה בחודשי הקיץ. הבד האיכותי משפר את האוורור ומונע בנוסף כניסת חרקים למבנה עם תקן אירופאי. הוילון מתאים במידה רבה לבנייני מגורים, לבתי קרקע, למסעדות ולבתי קפה.

וילון מכאני מתקפל ללא מנוע: 

עשוי בד איכותי מותקן על הזכוכית מתקפל לגמרי קל לכיונון על הזכוכית וזול בעלותו.מותאם לפי מידת הזכוכית.

Magic window הבינו מזמן שכדי למכור הצללה לא מספיק למתוח חתיכת ברזנט בין ארבע.

התאמה אישית לצרכי בית הלקוח, יבוא אישי ובלעדי מהמפעל ישירות לבית הלקוח  בישראל.

חלונות קסומים
עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים

    Call Now Button