סגירת מרפסת

לשפר את איכות החיים עם סגירת חורף למרפסת ולפרגולה

כל העונה היבשה נהניתם מהמרפסת או הפרגולה הפתוחה שלכם, אבל כשמגיע החורף הפרגולה והמרפסת נותרות יתומות, עזובות וחסרות שימוש בהיותן חשופות לפגעי מזג אוויר כמו גשם, רוחות וקור. בימינו, ניתן לפתור בעיה זו על ידי סגירות חורף מתקדמות, שיכולות להיות גם אטומות ומבודדות ומתאימות למרפסות ופרגולות כאחד.

מי נדרש בסגירות חורף?

סגירת חורף למרפסת או פרגולה מבוקשת על ידי קהלים ומגזרים שונים במשק, פרטיים, עסקיים ומוסדיים. בין היתר, סגירת חורף משמשת את הקהלים הבאים:

 • בתי קפה ומסעדות – בעוד שבקיץ בתי קפה ומסעדות נהנים משטח ישיבה פתוח בחוץ, בחורף בכדי להמשיך ליהנות ממרחב חיצוני ולא לצמצם את היקף השולחנות בעסק, רבים בוחרים לעשות שימוש בסגירת חורף.
 • חנויות – חנויות הנוהגות להוציא חלק מסחורתן לרחוב יכולות להמשיך וליהנות ממרחב נוסף זה על ידי סגירת חורף.
 • דירות – בדירות בבנייני מגורים לרבות דירות גן וגג, בהן קיימת מרפסת או פרגולה פתוחה, סגירת חורף מספקת מענה איכותי לשהייה בעונה הקרה והגשומה. 
 • בתי קרקע – גם בעלי בתים פרטיים ווילות רבים נוהגים לסגור פרגולות ומרפסות לקראת החורף וכך ליהנות ממתחם מוגן ומוסק גם כשיורד גשם וקר בחוץ.
 • ארגונים – ארגונים, בתי עסק, חברות ומפעלים רבים מבצעים סגירות חורף לטובת מתחם פנאי מרווח ורגוע, ייעודי לעובדי המקום.
 • מוסדות – גם מוסדות רבים בוחרים בסגירות חורף. כך למשל, הן יכולות להתאים לסגירת חלק מחצר בגן ילדים או בית ספר, עבור מתחם המתנה בקליניקה וכדומה. 

התייחסות החוק לסגירות חורף

עד שנת 2010, כל מי שביקש לסגור מרפסת או פרגולה לחורף נדרש לעמוד מול הליך בירוקראטי ארוך ומייגע לשם קבלת היתרי בניה רלוונטיים. כמו כן, בעל עסק כמו מסעדה או בית קפה שסגר מרפסת או פרגולה ללא אישור הסתכן בביטול רישיון העסק וצפוי היה לקבל קנסות כבדים. כיום עם שינוי החוק סגירת חורף זמנית למרפסת או פרגולה בבניה קלה הרבה יותר פשוטה ומהירה. כמו כן, במידה ומדובר בבית עסק כמו מסעדה או בית קפה על בעלי המקום להתחייב לעשות שימוש עונתי במבנה בתקופה שהוגדרה מראש מול הרשויות. בעל העסק נדרש להוכיח כי המבנה הזמני לא פוגע בקונסטרוקציות קיימות והינו בטוח לשימוש ואינו מסכן שכנים או לקוחות.

סוגי סגירת חורף

ניתן לסווג את סגירת החורף למרפסות ופרגולות לשלושה סוגים עיקריים:

 • סגירה קבועה – סגירה קבועה לחורף מבוססת על עבודות בניה קלה עם מסגרת אלומיניום וחלונות זכוכית שניתן לפתוח ולסגור אותם בהתאם לתנאי מזג האוויר וצורכי שימוש. אמנם, מדובר בסגירת יותר יקרות ומורכבות לביצוע הנדרשות לא אחת בהיתרי בניה, אך מצד שני הן גם יותר עמידות ואיכותיות ומציגות סטנדרטי בנייה ועיצוב גבוהים ומרשימים.
 • סגירה זמנית – ניתן גם לבצע סגירות חורף זמניות בעיקר באמצעות בדים חזקים ואטומים כמו שימשונית או ברזנט שקוף. מדובר בשיטת סגירה הרבה יותר פשוטה וזולה שאינה נדרשת בהיתרים, המאפשרת גם ליצור מפתחים בשיטות סגירה שונות כמו סקוץ' או רוכסן. יחד עם זאת, מדובר בשיטת סגירה הרבה פחות איכותית ועמידה עם חזות פשוטה ובסיסית.
 • סוככים – ניתן גם לקרות מרפסות ופרגולות בחורף באמצעות סוככים המוצעים בימינו בשלל סוגים ומורכבים משלד ועליו בד אטום. יחד עם זאת, מדובר בסגירה חלקית המיועדת לספק הגנה בפני פגעי מזג אויר אך אינה הופכת את המרחב לחדר סגור, מבודד ואטום.

סגירות חורף קבועות  

כאמור, סגירת חורף אפשרית בימינו במגוון שיטות, טכניקות וחומרים מתקדמים המבוססים על בניה קלה. בין שיטות הסגירה השונות של מרפסת, ניתן למצוא את האופציות הבאות:

 • חלון גיליוטינה חשמלי – סגירה עם חלונות הנסגרים או נפתחים כלפי מעלה באמצעות מנוע חשמלי המופעל מרחוק על ידי שלט. החלונות עשויים מאלומיניום צבוע בעובי של שניים וחצי מ"מ ומזכוכית מחוסמת או בידודית בעובי הנע בין שמונה לעשרה מ"מ. סוג זה של חלונות מספק אטימות מלאה ורמת עמידות גבוהה בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים לרבות רוח וגשם.
 • חלונות נאספים מתקפלים – מכונים גם חלונות פנורמים מתקפלים. אלו חלונות הנפתחים ונסגרים בהסטה שמספקים מענה סגירה איכותי, אטום, מבודד ובטוח. החלונות עשויים מאלומיניום צבוע בעובי של שניים וחצי מ"מ ומזכוכית בידודית או מחוסמת בעובי שנע בין שמונה לעשרה מ"מ. כמו כן, כנפי החלונות מחוזקות עם גלגלים בעלי לגרים סגורים והם גם כוללים אטמי פ.וי.סי שקופים וציפוי אוקולין. כל זאת מבטיח קבלת פתרון סגירה ברמת בטיחות גבוהה ביותר, עמיד בפני כל תנאי מזג אוויר.
 • פתרונות נוספים – יש בשוק עוד פתרונות סגירה והצללה עבור סגירת חורף לפרגולה או מרפסת. כך למשל, להצללת המתחם ניתן לעשות שימוש בוילון זיפ חשמלי או בוילון הצללה מכאני.

סגירת מרפסת חורף

סוככים לסגירת חורף 

סוככים לסגירות חורף למרפסת או פרגולה מוצעים בשיטות וטכניקות שונות כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

 • סוכך זרועות – סוכך מבוקש הנפתח באמצעות זרוע אחת או יותר בעלת מפרק שניתן לפתוח ולסגור, מחוברת לקיר ואינה נדרשת בעמוד תמיכה. סוככים אלו ניתנים לסגירה ופתיחה בעזרת מנגנון ידני או חשמלי וכן ניתן לקבלם עם ארגז בו מאוחסן הסוכך המוקפל.
 • סוכך מסילות – סוככים יציבים וחזקים, מתאימים למרפסות או פרגולות גדולות, המבוססים על תשתית של מסילות מאלומיניום אותן מתקינים בסמוך לגג. את הסוככים פותחים וסוגרים בעזרת מנגנון חשמלי המעניק רמה גבוהה של שליטה במידת סגירה ופתיחה.
 • סוכך מרקיזה –  סוכך בצורת כיפה המורכב מזרועות אלומיניום שניתנות לקיפול באופן ידני או בעזרת מנגנון חשמלי, מספק הגנה נגד גשם ושמש. יחד עם זאת, בימים גשומים בהם הסוכך לא בשימוש, חשוב לסוגרו כדי למנוע את שחיקתו.
 • פרגולות אלומיניום חשמליות – בשוק של ימינו, ניתן גם למצוא פתרונות קירוי מתקדמים אטומים בפני מים, בדמות פרגולות אלומיניום חשמליות המאפשרות לשלוט במידת וזווית הפתיחה של הגג וכוללות גם מרזב לאיסוף מי גשמים. 

סגירות חורף זמניות

ניתן גם לבצע סגירות חורף זמניות למרפסות או פרגולות באמצעות סוגים שונים של בדים. הבד הנפוץ ביותר עבור סגירות חורף זמניות הינו השימשונית, שמכונה גם פי.וי.סי. בהיותה בד אטום וחזק בפני רוח וגשם, המוצע בשלל גוונים לרבות כבד שקוף. יחד עם זאת עדיין מדובר בסגירה באמצעות בד עם אורך חיים מוגבל, ברמת אטימות ובידוד תרמי ואקוסטי מוגבלים. 

עוד כמה דגשים על סגירות חורף

אם אתם מתכננים סגירות חורף לבית עסק או במקום העבודה שלכם, לפניכם עוד מספר דגשים חשובים בנושא:

 • הקדישו תשומת לב לתכנון חזות סגירת החורף והיותה מתאימה למרחב החיצוני והפנימי כאחד. כך תוכלו ליצור מתחם עם אווירה מבוקשת ולספק מענה שלם לצרכים שונים כמו חדירת נוף, אפשרות לחימום ועוד.
 • למי שחשוב לו איכות הסגירה והיותה מרשימה ומעוצבת כדאי לבחור באפשרות המשלבת חלונות זכוכית עם פנלים מאלומיניום. כך תזכו בסגירה אחידה, עמידה, איכותית ויוקרתית.
 • בצעו את עבודות הסגירה עם חברה מנוסה, מוכרת ומומלצת, הפועלת בהתאם לדרישות החוק ומספקת לכל לקוח מענה מותאם אישית לצרכיו, נתוני המקום ומסגרות תקציב. כמו כן חברה רצינית תציג בפניכם תוכנית עבודה עם פתרונות לצרכים מבוקשים כמו נקודות חשמל, אפשרויות פתיחה וסגירה של המרפסת וכו'.

סגירת מרפסת מיועדת למגוון רחב של מצבים ומקרים. מעוניינים להוסיף עוד חדר בבית? ברצונכם לסגור את המרפסת במסעדה וליצור בידוד מחום או מקור? בהתאם לבסיס המרפסת, כמו גם הקירות והגג שלה, כך תוכלו גם אתם ליהנות מפתרון מתקדם ואיכותי זה. כעת, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת Magic Window. שיתוף פעולה עם חברה זו יוביל לתוצאה הרצויה – שכן עובדיה פועלים בהתאם לתקנים המחמירים ביותר, כמו גם מחזיקים בניסיון ובהכשרה הדרושים.

סגירת מרפסת: לפעול בהתאם לדרישות התקן

יותר ויותר אנשים בוחרים בפתרון של סגירת מרפסת – וזאת, לאור היתרונות הרבים שפעולה זו נושאת. בין אם מדובר בהוספת חדר בבית או בדירה, יצירת בידוד מחום או מקור במסעדה או שמא מדובר בהיבטים אחרים – כך תוכלו ליהנות מאיכות חיים גבוהה ללא כל תלות בתנאי מזג האוויר השונים.

מעוניינים גם אתם לסגור את המרפסת שלכם? בבואכם להתחיל במשימה זו, יש לקבל אישור בניה לשם כך. עם זאת, נדגיש כי בשנים האחרונות קבלת ההיתר הפכה לפשוטה ויעילה יחסית – כאשר תוכלו לקבל מענה סופי עד 45 ימים מרגע הגשת הבקשה.

במקביל, וכדי שניתן יהיה להוציא אל הפועל את התכנית שלכם בהצלחה, חשוב להקדיש מחשבה למלאכת עיצוב המרפסת הסגורה. החל מבחירת הקונספט, סוג הריצוף וכן הלאה – כך תוכלו ליצור מראה עיצובי, הרמוני ואסתטי.

בנוסף, ובכדי שתתקבל התוצאה הרצויה, חשוב לשתף פעולה עם חברה המתמחה בשירותים אלו. במילים אחרות, כדי שכל שלב ושלב בתהליך העבודה יתבצע כנדרש ובהתאם לתקנים הרלוונטיים והמחמירים ביותר, חשוב לוודא כי עובדי החברה מחזיקים בידע, בניסיון ובהכשרה הדרושה.

סגירת מרפסת – לבצע על הצד הטוב ביותר 

סגירתה של מרפסת היא איננה עניין של מה בכך, להיפך. כדי שתוכלו גם אתם לבצע זאת על הצד הטוב ביותר, רצוי ליצור קשר עם המומחים בתחום: חברת Magic Window. צוות עובדי החברה עברו את הכשרתם במפעל היצרני באירופה – וישמחו לספק לכם את המענה המדויק והמקיף ביותר. החל מחלונות מתקפלים, חלונות גיליוטינה, פרגולה PVC חשמלי, פרגולה רפרפות אלומיניום ועד וילון חשמלי זיפ – צוות העובדים יעמוד לרשותכם ויעניק שירות מקצועי.

סגירת חורף נועדה להגן על מקומות מפני תנאי מזג האוויר השונים. במילים אחרות, ובין אם יש ברשותכם מרפסת בבית או פרגולה בגינה – כאשר מתקרבת עונת החורף יהיה עליכם להתכונן בהתאם. וזאת, על ידי סגירתם של אלמנטים אלו כמו יצירת איטום ובידוד מוצלח. בין אם מדובר בלקוחות פרטיים או עסקיים, כדי שתוכלו גם אתם לסגור את המרפסת או את הפרגולה כנדרש, אתם מוזמנים לפנות אל חברת Magic Window. חברה זו מעסיקה צוות מומחים בעלי ניסיון והכשרה מרשימים; עובדים הפועלים בהתאם לדרישות התקן המחמירות ביותר.

סגירת חורף: מיועדת למגוון ארגונים

אמנם, ישראל הינה מדינה חמה הידועה בחודשי הקיץ הארוכים שלה, אך בבוא החורף מגיעות הרוחות הקרות והממטרים. בהתאם, כדי שניתן יהיה ליהנות מהסביבה שלנו כמו גם מהמרחבים השונים כראוי, מבלי להיפגע מתנאי מזג האוויר השונים, מומלץ להתעניין בפתרון הבא: סגירת חורף.

פעולה זו מחזיקה ביתרונות רבים ולמעשה, מיועדת למגוון רחב של קהלים וארגונים. החל מבתי קפה, מסעדות, חנויות, דירות, בתים פרטיים, מוסדות ציבוריים ועוד – בזכות סגירת החורף הם יוכלו לארח משפחה, חברים, לקוחות ומבקרים אחרים.

כמו כן, עומדות בפני ארגונים אלו מגוון אפשרויות של סגירות לקראת החורף: החל מסגירה קבועה, סגירה זמנית ועד סוככים – כך ניתן יהיה ליצור אווירה נעימה ואטומה מפגעי הרוחות והגשמים. במקביל, נציין כי מאז שנת 2010 תהליך קבלת ההיתר לסגירה הולך והופך לפשוט – לעומת שנים קודמות. בנוסף, על בעלי העסקים להתחייב כי הם יעשו שימוש עונתי בלבד במבנה זה – ולאורך תקופות אשר הוגדרו לכך מראש אל מול הגורמים הרלוונטיים.

לבצע את המשימה במקצועיות הדרושה

כדי להתמודד כראוי עם פגיעות החורף השונות, מומלץ ליצור קשר עם חברת Magic Window. עובדיה של חברה זו ישמחו לסייע לכם – ולהתאים עבורכם את הפתרון הרלוונטי, כולל ביצוע סגירת החורף במקצועיות הדרושה. החל מסגירות חורף, חלונות פנורמיים מתקפלים ועד וילונות זיפ חשמליים – נשמח לעמוד לרשותכם.

קיימים סוגים שונים של סגירות חורף: החל מסגירת חורף מתקפלת, סגירת חורף חשמלית ועוד – אין ספק שפתרון זה יסייע לכם. במילים אחרות, ובין אם מדובר בבית קפה, מסעדה, משרדים, בית קרקע או מבנים אחרים – כדי לקבל את ההגנה הדרושה מפני הרוח והגשם ועדיין ליהנות מהנוף בחוץ, רצוי לבצע סגירת חורף. כיצד? בזכות שירותיה המקצועיים של חברת Magic Window. חברה זו מציעה פתרונות הצללה מתקדמים ואיכותיים. וזאת, תוך התאמה מדויקת ואישית לצרכי הלקוח. החל מסגירות חורף, חלונות מעקה וגיליוטינה, פרגולות אלומיניום רפרפות נאסף ומתקפל, ולינות זיפ חשמליים ועוד – צוות עובדי החברה יעמוד לרשותכם עם השירות המתקדם ביותר.

סגירות חורף: לשתף פעולה עם חברה מקצועית

בין אם מדובר בנוחות של ביתנו ובין אם מדובר בעסק אותו אנו מנהלים – כדי שנוכל לנהל את חיינו כראוי כמו גם להמשיך ולארח, רצוי לחשוב על פתרונות הצללה איכותיים, מקיפים ומרשימים. במילים אחרות, וכאשר מתקרבת עונת החורף, לדוגמא, חשוב להתכונן לכל תרחיש שלא יקרה – ולהתעניין במגוון האפשרויות העומדות לפנינו. וזאת, כאשר ביצוע סגירות חורף הן מענה מדויק ומומלץ ביותר.

שואלים את עצמכם מדוע דווקא סגירת חורף הינה הבחירה הנכונה? ראשית, נציין את המובן מאליו: היא מעניקה הגנה מקיפה ואיכותית בכל הנוגע אל ירידת גשמים ורוחות חזקות. כמו כן, עומדים בפניכם סוגים שונים של סגירות – בהתאם לצורך שלכם. בין אם מדובר בסגירה קבועה, זמנית או שמא מדובר בסוככים – כך תוכלו להתנהל ביעילות ולהתכונן לעונה הגשומה.

במקביל, בבואכם להתעניין בפתרון זה, חשוב לא פחות לוודא כי חזית סגירת החורף תואמת הן למרחב החיצוני והן למרחב הפנימי של הנכס. כך, תתקבל תוצאה מרשימה, הרמונית ואסתטית. לאור כל זאת, יש לשתף פעולה עם חברה מקצועית המתמחה בשירותים לו. במילים אחרות, ולאור ניסיונם של עובדי החברה וההכשרה המקיפה שלהם – דרישותיכם ייענו במלואן.

מחפשים פתרונות מומלצים ליהנות מהמרפסת או מהפרגולה שלכם גם בחורף? לשם כך, אתם מוזמנים לפנות אל חברת Magic Window וליהנות מהמענה המקצועי שלה כמו גם מפתרונות ההצללה המרשימים שהיא מציעה.

סגירת מרפסת לחורף

כולנו היינו רוצים ליהנות מהמרפסת שלנו לאורך כל השנה, לשם כך קיימת האפשרות של סגירת מרפסת. מזג האוויר בישראל אינו תמיד נעים ונוח, השמש כאן חזקה מידי והחורף והקור גם הם לא פשוטים. על מנת שנוכל ליהנות מהחוויה הרגשית והפיזית שהמרפסת מספקת אנשים רבים בוחרים לסגור אותה. ישנן דרכים רבות ומגוונות לעשות זאת, חלקן פשוטות, זולות וקלות יותר וחלקן דורשות מעט יותר השקעה. בכדי לבחון את כל האופציות הקיימות בשוק, תוכלו להיוועץ עם הצוות של Magic window .

סגירת מרפסת

סגירת מרפסת מבחינה חוקית

החלטתם לסגור את המרפסת שלכם על מנת שתשמש אתכם במהלך כל השנה אך אתם שואלים את עצמכם מה כולל תהליך זה? ומעבר לכך, מה אומר על כך החוק? כמובן שהכול תלוי בסוג הסגירה אותה תבחרו לעצמכם:

 • כמובן שכאשר מדובר בסגירה על ידי מרקיזה, שמשונית או כל סוג של בד, לא קיימת כל בעיה מבחינה חוקית. זהו הליך פשוט אשר מטרתו להגן על המרפסת והבית מנזקי הסביבה מה גם שלא מדובר בפתרון קבוע ולכן הוא מותר.
 • עד לא מזמן, כל סגירה של מרפסת באופן קבוע דרשה אישורים מיוחדים ותהליך ארוך ומתיש. עם כניסת רפורמת הפרגולות בשנת 2014, דברים השתנו. כלומר, ניתן היתר להקים כל מבנה שבנייתו קלה כגון פרגולות, גגונים, וילונות זכוכית ללא כל היתר. רפורמה זאת מאפשרת לכל אדם לסגור את המרפסת שלו בבנייה קלה לאחר הגשת בקשה לרשות המקומית בלבד וגם כאן מדובר בהליך פשוט מאוד שאינו מעכב או מתעכב.

איך להתחיל תהליך סגירת מרפסת לחורף בזול? פנו לMigic Window

לאחר שהבנו שהרפורמה הקיימת כיום מקלה על הצעדים באופן משמעותי ואינה מהווה כל מכשול בדרך אל היעד, כל מה שנותר לעשות הוא רק לבחור את בעל המקצוע הנכון. חשוב מאוד לבדוק ולעשות סקר שוק על מנת לדעת כי הפקדנו את המרפסת שלנו בידיים הטובות ביותר. כמובן שחשוב לשים דגש לא רק על איכות החומרים ומוצרים אותו בעל המקצוע מוכר לנו אלא גם על איכות העבודה שלו.Magic window קיימת בשוק החלונות ופתרונות ההצללה כבר שנים רבות ויש לנו ניסיון רב בסגירת מרפסות מכל הסוגים. על מנת להתחיל בתהליך, הרימו טלפון והצוות המנוסה שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.

סגירת חורף

אם אתם בעלי עסק או שיש לכם בבית מרפסת או גינה אתם יודעים כי סגירת חורף הינה דבר הכרחי. החורף מגביל אותנו במגוון רחב של דרכים וצורות, הן בגלל הקור והן בגלל תחושת ההסתגרות והמועקה שהוא מביא עימו. בדיוק לשם כך סגירת חורף כל כך חשובה, על מנת לאפשר לנו לא להצר את צעדנו ולהמשיך בקצב החיים הרגיל שלנו. אם אתם מחפשים סגירות חורף ומתלבטים לגבי הסוג הנכון ביותר עבורכם, ב-Magic window  תוכלו למצוא מענה לכל שאלה.

היתרונות של סגירת חורף

הקיץ עבר חלף לו והחורף הגיע מהר מן הצפוי, פתאום משהו במהלך חיינו מתחיל להשתנות. האוויר הופך להיות קר יותר וכבר לא כל כך נעים לשבת בחוץ. כאשר הגשם מצטרף אופציה זאת כבר הופכת ממש בלתי אפשרית. למעשה זה לא בדיוק נכון, קיימות מספר אפשרויות שביכולתן לתת מענה בדיוק לבעיה זאת. פתרונות סגירת חורף נועדו לשם כך והן בעלות מספר יתרונות:

 • ניצול שטח – בין אם אתם בעלי עסקים או בין אם אתם אנשים פרטיים ברגע שהחורך מגיע חלק מהשטח של העסק או הבית שלכם פשוט הולך לאיבוד. סגירת חורף מאפשרת לנצל את שטח הבית או העסק בצורה המקסימלית ביותר לאורך כל השנה. סגירה של השטח נותנת מחסה מפני הקור והגשם ומאפשרת לשבת בחוץ גם כאשר נראה שזה בלתי אפשרי.
 • עיצוב – כיום קיימות סגירות חורף רבות המוסיפות רבות לנראות של המקום. הן אסתטיות ויפות ותורמות רבות לתחושת החמימות כך שלמעשה מדובר בפתרון עיצובי לצד פתרון פרקטי.

Magic window – סגירת חורף לפרגולה שתעניק לכם יופי לצד פרקטיקה

לסגירת חורף ישנן יתרונות רבים אך הייחודיות הרבה היא שלצד הפרקטיקה והיתרון הממשי סגירת חורף מאפשרת להוסיף מראה דקורטיבי לבית. ישנן סגירות חורף רבות המשמשות תוספת עיצובית הן לחלל הבית או לחלל העסק ותורמות רבות למראה היוקרתי שלו. ב-Magic window  תוכלו למצוא מגוון רחב של סגירות חורף. לכל סגירה היתרונות שלה, היופי שלה והתרומה שלה לעסק או לבית שלכם. לכל שאלה, בקשת ייעוץ או תמיכה תוכלו לפנות אל הצוות המקצועי שלנו אשר ידאג ללוות אתכם החל מהשיחה הראשונית ועד לשלב הרכישה וההרכבה.

סגירות חורף

סגירת חורף למרפסת

בכדי להנות מהמרפסת שלנו לאורך כל השנה כדאי לבחור סגירת חורף למרפסת שתהיה נוחה וטובה עבורנו. סגירת חורף מאפשרת לנו לנצל את שטח חלל הבית בצורה המיטבית ביותר ללא קשר לעונת השנה. למרות שהחורף לרוב לא מאפשר לנו להנות מחוויית השהות בחוץ בשלמותה סגירת חורף יכולה לספק מענה מצוין לכך. קיימים סוגים רבים ומגוונים של סגירות חורף, על מנת לדעת מהו הפתרון הנכון עבורכם תוכלו להתייעץ עם הצוות של Magic window.

הכול על סגירת חורף למרפסת

אין שום דבר בעולם שיכול להחליף את התחושה של לשתות קפה בבוקר במרפסת או לחלופין לשבת בערב עם כוס יין אל מול האורות המרצדים. השקט, השלווה ותחושת הנעימות שהמרפסת מספקת לנו הן לא דבר של מה בכך ואנשים רבים מוצאים את רגעי השקט והשלווה האלו כחשובים ביותר במהלך היום. לכן גם כאשר החורף מגיע חשוב למצוא פתרון אשר יספק לנו את האפשרות להמשיך ולגנוב את הרגעים הללו. קיימים מספר סוגים של סגירת חורף, ביניהם קבועים יותר וקבועים פחות:

 • מרקיזה – ניתן לראות אותה במרבית המרפסות בישראל, מדובר בסוכך אשר צורתו כצורת מטרייה וניתן לפתוח ולסגור אותה מאופן ידני והן חשמלי. זהו פתרון מצוין להגנה מפני השמש והקור.
 • סוכך מסך – סוכך עשוי בד אטום המגן מפני הרוח. הוא מאפשר סגירה של המרפסת מכל צדדיה.
 • פתרונות קבועים – לצד הפתרונות הפשוטים יותר ניתן למצוא גם פתרונות עמידים יותר ומשמעותיים יותר כגון סגירת חורף על ידי זכוכית או אלומיניום. אלו פתרונות אשר מחזיקים לפרק זמן ארוך יותר.

Magic window – מומחים בסגירת חורף לעסקים ולפרטיים

החשיבות של סגירת חורף למרפסת הינה גבוהה ולכן ניתן למצוא מגוון רחב של אפשרויות העונות על צורך זה. כמובן לכל מרפסת מתאימה סגירה שונה ולכל בעל בית רצון משלו ודגשים מסוימים החשובים לו. על מנת לעשות את הבחירה הנכונה ביותר חשוב מאוד להתייעץ עם בעל מקצוע אשר לו ותק וניסיון רב שיוכל לתת עבורכם את המענה ההולם ביותר. ל-Magic window  ניסיון של שנים רבות בתחום החלונות ופתרונות ההצללה, אנו נמצא פתרון לכל צורך שלכם. כל מה שנותר לכם הוא לבוא ולראות.

סגירות חורף

על מנת להתאים את המבנה שלנו לכל חודשי השנה ישנו צורך בסגירות חורף. החורף הקר אינו מאפשר לנו להנות מחוויית הישיבה בחוץ ולכן על מנת למצוא את הפתרון האידאלי ניתן להיעזר בפתרונות המיועדים במיוחד עבור התקופות הללו בשנה. בין אם מדובר במרפסת, גינה או עסק כמו בית קפה, מסעדה ועוד, סגירות חורף מאפשרות לנו להיות בחוץ ועדיין להנות מתחושה מסוימת של בפנים. ב-Magic window  ניתן למצוא מגוון סגירות חורף שיתאימו לצורך הספציפי שלכם.

סוגי סגירות חורף

פעמים רבות חודשי החורף מוציאים אותנו מהשגרה שלנו. הקור, הרוח ובעיקר הגשמים לא מאפשרים לנו להמשיך להתנהל באותה הצורה בה התנהלנו עד היום. בעיקר כאשר מדובר בבעלי עסקים שחודשי החורף מקשים על ניהול העסק שלהם, אבל גם כאשר מדובר באנשים פרטיים שמרגישים שהחורף סוגר חלק מהמרחב בבית שלהם כמו המרפסת. סגירות חורף מהוות פתרון מצוין עבור בעיות אלו. קיימים מספר סוגים של סגירות חורף:

 • סגירה פשוטה – כמובן שהאופציה הפשוטה ביותר היא סגירה על ידי בדי PVC הכוללים גגון ויצירה של מעין מבנה הסוגר את השטח.
 • זכוכית – אחת האופציות המתקדמות והיפות יותר היא סגירה על ידי וילונות זכוכית. הייחודיות של אפשרות זאת הינה שמצד אחד המקום סגור אך הוא עדיין מאפשר לראות את הנוף שבחוץ כיוון ששדה הראייה נשאר פתוח.
 • אלומיניום – פרגולת אלומיניום הפועלת בעזרת מנוע חשמלי הינה דרך נפוצה לשימוש. הייחודיות של אפשרות זאת הינה המענה שהיא נותנת הן בחודשי החורף אך גם בחודשי הקיץ. השימוש בפרגולה נתון להחלטתו של כל אדם ובעזרת המנוע החשמלי שלה ניתן לפתוח או לסגור אותה כך שהיא מתאימה לכל תקופה במהלך השנה.

Magic window – סגירות חורף למרפסת הפתרונות הטובים ביותר לחורף

חורף הינו תקופה מאתגרת. הקור והגשם והמגבלות שהוא מביא עימו מאלצים אותנו להיות יצירתיים על מנת למצוא פתרונות בכדי להתמודד עימו. כיום קיימות בשוק אפשרויות רבות המאפשרות לנו להמשיך באותו קצב חיים בו חיינו גם בחודשי הקיץ.  Magic window יספקו לכם מגוון רחב של סגירות חורף כך שכל מה שנותר לכם לעשות הוא רק לבחור את הפתרון הנכון ביותר עבורכם או עבור העסק שלכם.

מידע נוסף בנושא

סגירת מרפסות חורף

סגירת ממרפסת הינה אחת מהדרכים שלכם להבטיח לכם את השימוש במרפסת שלכם לאורך כל השנה. תחשבו על כך, רוב הקיץ הישראלי השמש לוהטת וקשה לשבת בחוץ, רוב ימות החורף סגרירי, קר ויורדים גשמים, אז מתי יוצא לכם באמת ליהנות מהמרפסת שלכם בצורה נוחה וללא חשש? רק סגירת מרפסת שמגינה עליכם הן מפני גשמים וברד חזקים בימות החורף וכן מהשמש החמה של ימות הקיץ זה הפתרון המושלם עבורכם. דרך חלונות קסומים magic window אתם בהחלט יכולים להרשות לעצמכם לסגור מרפסת במגוון דרכים ואמצעיים איכותיים שאנו ייבאנו לכם מהיצרנים הטובים ביותר.

סגירה למרפסות

 • סגירה של המרפסת שלכם במיוחד לקראת החורף מוודא כי המרפסת תישאר יבשה, נקייה, ומוגנת מפני פגיעות והרס הנגרמים משמש קופחת על נקודות מסוימות באזורכם וכן מגשמים ולחות.
 • תחשבו על זה – אתם רוצים להוציא אל המרפסת כל מני רהיטים, חפצים ומוצרים שישדרגו לכם את השהות במרפסת אבל בפועל אתם חוששים שהם ייהרסו עם השהות שלהם שם בחוץ. סגירת המרפסת תוודא שהם יישארו מוגנים ואתם יכולים לנוח שם בראש שקט עם עצמכם או עם חברים.
 • יש כל מני סוגים של סוגרי מרפסת. מה שחשוב לדעת הוא איזה סוג של סוכך וסוגר הכי מתאימים לכם. ישנם סוככים שלא יכולים להיות בדירות מסוג מסוים הן בשל איסורים והגבלות בבניה וכדומה.
 • בבניינים גבוהים הסוגר למרפסת נקרא מרקיזה. סוכך זה בצורת מטריה ומאפשרת סגירה ופתיחה באמצעות מנגנון משיכה בחבל ידני או באמצעות שלט חשמלי.
 • בדירות גן ובבתי קרקע, נהוג לבנות סוככי מסילות. סוככים אלו מתהדרים ביכולת שלהם לכסות שטחים גדולים הרבה יותר וניתן לשלוט בפתיחה ובהצללה שלהם בצורה מודולרית חכמה
 • סוככי קבע הינם סוככים שלא ניתן לשנות את מיקומם והצללתם. במקומות בהם מעדיפים שתהיה הצללה תמידית, בוחרים בסוככים אלו.

כל מרפסת חורף והסוגר שלה

אצלנו בחלונות קסומים, אתם יכולים להיות וודאיים ובטוחים כי תמצאו את הסוגר למרפסת שאתם הכי צריכים. לא משנה איפה אתם גרים – בית קרקע או בית דירות, אנחנו נמצא עבורכם את המוצר שהכי יתאים לכם וינעים את שהותכם במרפסת. אז למה אתם מחכים? צרו עוד היום קשר וגם אתם תהנו מסגירת מרפסת איכותית וטובה במיוחד.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים

  Call Now Button