וילון חשמלי

וילון זיפ חשמלי

וילון זיפ חשמלי הוא מוצר הצללה פונקציונלי, אופנתי ונוח לשימוש. הווילון, תוצרת צרפת, מכיל מנוע חשמלי Somfy ועשוי מאלומיניום צבוע בתנור ומבד תוצרת Ferrari. וילון זיפ חשמלי מספק הצללה טובה, יחד עם עמידות גבוהה בכל תנאי האקלים: הן רוחות חזקות של עד 120 קמ"ש בחורף, והן שמש בעלת קרינת UV חזקה בחודשי הקיץ. הבד האיכותי משפר את האוורור ומונע בנוסף כניסת חרקים למבנה. הווילון מתאים במידה רבה לבנייני מגורים, לבתי קרקע, למסעדות ולבתי קפה.

וילונות חשמליים – טכנולוגיה חדשנית

וילון חשמלי הוא דוגמה חייה איך שהטכנולוגיה משדרגת את איכות החיים שלנו בתוך הבית ומשפרת את חווית הדיור. הטכנולוגיות החדשניות והמודרניות המתפתחות במהירות גדולה נכנסות כמעט לכל תחומי החיים, כולל עיצוב וקישוט הדירה. מי שמבין בתחום עיצוב טכנולוגי שגם מפיק תמורה גדולה בוחרים עוד ועוד במוצרים אלו של לחלונות שבמטבח, בחדר השינה, בכניסה למרפסות שמש ועוד. אצל חברת חלונות קסומים magic window המתמחה בייבוא ושיווק של מוצרים לבית ולגינה, תוכלו למצוא ווילונות חשמליים לצד מוצרי איכות רבים אחרים שישדרגו לכם את היומיום.

 

למה לכם לבחור וילון חשמלי לבית

  • מערכות חשמליות כמו וילונות חשמליים אופייניים לא רק לבתי מגורים, אלא ניתן למצוא אותם במקומות עבודה, משרדים, בנייני בוטיק ומקומות אירוח המכבדים את עצמם.
  • הנוכחות של וילון הפועל על חשמל מעוצב וחדשני מגבירה את תחושת הקדמה והשמחה בחדר וכל הנוכחים חשים בחדשנות הטכנולוגית, שאוטומטית משפיע על הנוחות והרגשת השייכות.
  • תחשבו על זה – אם היום אנו חיים בעידן בו רובוטים ומכונות אוטומטיות עושות עבורנו הכל בלחיצת כפתור, למה שבכלל תקומו מהספה או מהמיטה בכדי ללכת ולסגור את הווילון אם יש מערכת חשמלית שעושה זאת?
  • מערכת חכמה לניהול וילון חשמלי, פועלת בשבילכם בשעות שאתם בבית ובשעות שאתם מחוץ לבית. כך תוכלו לשמור על בית צונן במהלך כל היום ולחזור הביתה כשהוא ממוזג בדיוק לטעמכם. תוכלו לכוון את ההפעלה והסגירה שלו עם טיימר בשעות בהם חם מדי ולפתוח אותו בשעות בהם אתם רוצים שתכנס השמש פנימה.
  • השליטה נוחה מרחוק באמצעות השלט. כדי לסגור או לפתוח את הווילונות מספיקה נגיעה קלה אחת, ולא צריך להסתבך עם ההזזה או הפחד שהמוטות יצאו מהמקום אם מסיטים חזק מדי.
  • בשל העובדה שהאוטומציה פועלת בצורה מסודרת וזהירה, אורך חיי השירות של הבדים והחומרים מהם עשויים הווילונות מתארך משמעותית.
  • רמת הרעש במהלך פעולת המערכת היא מינימלית.

 

תתקדמו לווילונות חשמליים

אם גם אתם רוצים לחיות על קלאס גבוה וליהנות מכל היתרונות הטכנולוגיים החדשניים של וילונות חכמים, זה הזמן להזמין ערכה חדישה ומתקדמת דרך חלונות קסומים magic window שם תוכלו להזמין עוד מגוון גדול ואיכותי של מוצרים לבית ולגינה. צרו קשר עוד היום וגם אתם תוכלו לשדרג את רמת החיים שלכם.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים

    Call Now Button