פרגולות אלומיניום דמוי עץ

שיטת הצללה חדשה שניתן לשמוע עליה בשנים האחרונות היא על ידי פרגולות אלומיניום דמוי עץ. העולם התקדם מאוד עם השנים ובין כל החידושים שהוא מביא עימו ניתן למצוא פרגולה מיוחדת מאוד. מדובר במוצר חדשני וייחודי המשווה מראה של פרגולה עשויה עץ אך יש לו את כל היתרונות המיוחדים של פרגולת אלומיניום. פרגולה זאת ועוד מגוון רחב של פרגולות ופתרונות הצללה ניתן למצוא ב-Magic window .

ההבדל בין פרגולות אלומיניום דמוי עץ לפרגולות אחרות

פרגולות מספקות לנו פתרון הצללה ראוי בהחלט במהלך חודשי הקיץ החמים. מראה העץ מוסיף רבות לנראות של הבית ומוסיף לאווירה ולנוף הכללי. אין ספק כי הפתרון הזה שימש אותנו במהלך שנים רבות ותרם את חלקו אך ככל שהעולם מתקדם גם הפתרונות שהוא מציע מתקדמות וכיום ניתן למצוא פרגולה העשויה אלומיניום אך מדמה מראה של עץ. פרגולה זאת שונה במספר דרכים עיקריות מפרגולות אחרות:

  • תחזוקה – אלומיניום הינו חומר שכמעט ואינו דורש תחזוקה. הוא אינו מתבלה או ניזוק בעקבות פגעי הטבע, זאת בניגוד לפרגולות עץ אשר גם הגשם וגם השמש הקופחת פוגעים בהם ויוצרים בלאי טבעי ולכן התחזוקה שלהם לפעמים דורשת המון אנרגיה.
  • מזיקים – בניגוד לפרגולות עץ אשר מושכות אליהן מזיקים ואף נפגעות מהם, פרגולת אלומיניום אינה מהווה מקור למשיכת מזיקים.
  • עיצוב – אלומיניום הינו חומר אשר קל מאוד לעבוד איתו ולכן ישנה אפשרות לעצב אותו כמעט בכל דרך אפשרית. גם כאשר העיצוב הנבחר הינו דמוי עץ עדיין ניתן לבחור את הצבע, הצורה וסוג העץ הרצוי.
  • איטום ובידוד – לאלומיניום ישנה יכולת איטום גבוהה ולכן פרגולות עשויות אלומיניום יכולות לשמש אותנו לאורך כל השנה, ולא רק לתקופות חלקיות – בניגוד לפרגולות עץ שעיקר שימושן הוא בקיץ.

פרגולת אלומיניום דמוי עץ – הפרגולה שמתאימה לכם

פרגולות אלומיניום הן בעלות יתרונות רבים ולכן יכולות להתאים לכל בית. ובכל זאת לפני קבלת ההחלטה רצוי להתייעץ עם איש מקצוע אשר מכיר את כל פתרונות ההצללה הקיימים בשוק. זאת על מנת לדעת כי אכן הגעתם אל הבחירה הנכונה. ב-Magic window  תוכלו למצוא אנשי צוות מקצועיים בעלי ידע נרחב וניסיון רב כך שאם החלטתם לרכוש פתרון הצללה אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים